Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Plzeňský kraj Inzerát: 16351 17.03.2015 00:43
Zpět na seznam inzerátů

Usnadni si život s Miss Boudoir !

Cena: -----

Vážené slečny, je Vám více než 18 let a sháníte zajímavý přivýdělek jen sem tam nějaké dny v týdnu? Studujete? Jste na mateřské? Hledáte přivýdělek po klasické práci? Tak jsme přesně pro Vás to pravé! Nové, luxusní, relaxační studio v centru Plzně hledá specializované masérky a masérky pro erotické masáže. NABÍZÍME: Výborné platové podmínky - VYPLÁCENÍ DENNĚ V HOTOVOSTI, nealko nápoje zdarma, flexibilní prac. doba, hosté na úrovni. POŽADUJEME: Vystupování na úrovni, 18 - 28 let, štíhlá postava, upravený vzhled, základy AJ, znalost masážních technik NENÍ PODMÍNKOU. Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete své 2 fotografie (obličej + celá postava) s krátkým infem o Vaší osobě na Miss.Boudoir@seznam.cz. Nástup možný IHNED. Neustále rozšiřujeme náš tým o nové tváře. Těšíme se na spolupráci!


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Miss Boudoir
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Plzeňský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: Miss.Boudoir@seznam.cz
Další inzeráty od uživatele Miss Boudoir
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist