Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Jihomoravský kraj Inzerát: 6522 22.04.2013 15:14
Zpět na seznam inzerátů
  |  

Povinná praxe - IT Obor

Cena: 3 000,-

Dobrý den, máme povinné praxe od 20.5 - 7.6.2013, dělám v oboru IT. Můžu udělat webové stránky (vč. databáze, přihlašovacího systému, RS,atd.), nějaký software běžící přímo na PC, nebo grafiku typu logo nebo branding. Jsem student třetího ročníku a jsem rád za každou korunu, kterou bych si takto přivydělal. Web: http://vitek.sikora.cz Cena dohodou a záleží na povaze práce, 3000kč je vzor


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Vít Sikora
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: vit@sikora.cz
telefon Telefon: na požádání
TOPlist