Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Praha a okolí Inzerát: 9612 26.11.2013 16:03
Zpět na seznam inzerátů

administrativni pozice

Cena: -----

Hledáme pozitivní lidi s dobrými komunikačními schopnostmi a psychicky silné jedince se zájmem o rozvoj osobnosti. Pracovní náplň: - Práce s MS Office - Kontakt s klienty - Administrativa (analýzy, projekty) Požadavky: - SŠ s maturitou - Věk 18 let - Student VŠ nebo jiného pomaturitního studia - Dobré komunikační dovednosti - Pozitivní přístup - Ochota vzdělávat se - Znalost práce na PC Nabízíme: - Možnost pracovat z domova - Flexibilní pracovní doba - Zdarma školení Máte-li zájem, zašlete své CV na e-mail profiadministrativa@centrum.cz.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jana Nováková
lokalita Lokalita: Praha a okolí
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist