Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Olomoucký kraj Inzerát: 7549 18.07.2013 15:22
Zpět na seznam inzerátů

Závěrečná náběrová kampaň na léto 2013

Cena: 70,-

Ke dni 25.7. 2013 hledá společnost Imperator uchazeče o práci na pozici Hosteska/ Promotér (brigáda) v lokalitě Olomouc. Máte-li o práci zájem, přečtěte si, prosím, nejprve uvedené informace a poté nám zašlete svůj životopis. Náplň práce: promoakce a prezentace optických produktů a péče o stánek. Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, motivující finanční ohodnocení, práci v mladém kolektivu, kvalitní zaškolení na naše náklady a možnost profesního rozvoje. Požadujeme: 2-3 dny v týdnu, komunikativnost, spolehlivost, příjemné vystupování, pozitivní přístup k zákazníkovi a obchodního ducha. Nástup možný ihned nebo dle dohody.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Imperator Group
lokalita Lokalita: Olomoucký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist