Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční Praha 1 Inzerát: 6655 05.05.2013 13:04
Zpět na seznam inzerátů
  |  

NATÁČENÍ- KOMPARS - ŽENY– MUŽI - Z DĚČÍNA A OKOLÍ

Cena: -----

Na natáčení zahraničního historického filmu „POUTNICE“ hledáme ŽENY – MUŽE ve věku 18– 85 let všech typů z Děčína a okolí! U mužů preferujeme dlouhé vlasy a vousy, ale krátké vlasy nevadí U žen dlouhé nebarvené vlasy (ideální vzhled“krev a mléko“,není však podmínkou) termíny natáčení: 28.5. 5.6.+6.6.(nutné oba natáčecí dny!) nebo 11.6.2013 NA NATÁČENÍ JE NUTNO MÍT VOLNO CELÝ DEN! (CCA 10-12H.)!!! Honorář za jeden natáčecí den je 800,-Kč (výplata včetně peněz za kostýmku je po skončení vašeho natáčení,váš poslední natáčecí den). Kostýmní zkouška budou probíhat v Praze na Barrandově cca (přesný termín vybraným komparsistům budeme volat) před natáčením dopravu na kostýmní zkoušku z Děčína do Prahy zajistíme a bude honorována(500,-kč) Místo natáčení:Jetřichovice. Jídlo a pití při natáčení zdarma zajištěno ZÁJEMCI O NÁTÁČENÍ zašlete e-mail s následujícím obsahem na adresu: procast@procast.cz (vyplňte, prosím, pečlivě všechny body, jinak Váš email nebude akceptován) 1. do kolonky „Předmět“ napište: MUŽ -Děčín-věk/výšku/váhu/datum kdy můžete natáčet“(příklad jste-li muž “MUŽ – Děčín -26/175/75/(5.5.+6.5)“ -když je Vám 26 let, měříte 175 cm, vážíte 75 kg a chcete natáčet 5.5.a 6.5.). ŽENA- Děčín věk/výšku/váhu/datum kdy můžete natáčet“(příklad jste-li žena “ŽENA- Děčín - 26/165/65/(5.5.+6.5“ -když je Vám 25 let, měříte 165 cm, vážíte 65 kg a chcete natáčet 5.5.a 6.5. ). 2. Dále do textové kolonky uveďte: - vaše jméno a příjmení - TELEFONICKÝ KONTAKT - Momentální místo pobytu (např.:Děčín, Jetřichovice……apod.) . 3. přiložte aktuální FOTOGRAFIÍ (obličej a celou postavu, - NEROZMAZANÉ, BEZ ČEPIC, BEZ SLUNEČNÍCH BRÝLÍ!!! (pokud z vás nebude nic vidět, fotografie nebudou předkládány režii k výběru ) Vybraná komparsisty budeme kontaktovat. PŘEDEJTE, PROSÍM, TUTO INFORMACI SVÝM KAMARÁDŮM A ZNÁMÝM( i na facebook) (žádné registrační ani jiné poplatky se NEPLATÍ!) Děkujeme Procast


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jan Kočí
lokalita Lokalita: Praha 1
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist