Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Poptávka celá ČR Inzerát: 11074 02.03.2014 13:29
Zpět na seznam inzerátů

hledám výkopové,bourací pomocné a vyklízecí práce

Cena: 100,-

nabízím bourací,výkopové,pomocné a vyklízecí práce,na ŽL.nebo bez,jsme z kolína, mám k dispozici až 10 lidí,neděláme na splatnosti faktur,muselo by to být vypláceno každych 14 dni nebo každy měsíc,musely by jste zajistit ubytování pokud by to bylo v praze,brně nebo dál,dále každému by jste museli dát denní zálohu 200kč nebo tydenní 1000kč na stravu,pochopitelně si to strhnete až dojde k vyplácení,pak bych si to investoval sám,naše sazba se pohybuje kolem 100-130kč/h/nebo ůkolově dle dohody,os.tel:720625748 Puška


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: martin puska
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: puska.martin@seznam.cz
telefon Telefon: 720625748
TOPlist