Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Olomoucký kraj Inzerát: 7705 02.08.2013 18:38
Zpět na seznam inzerátů

Brigáda pro mladé šikovné lidi

Cena: 70,-

Do nově otevřené pobočky přijmeme větší brigádníků a pozici: prodejce/prodavačka. Jedná se o prezentaci a prodej drobného sortimentu na stánku v OC. Požadujeme: 1-2 dny v týdnu (dle vlastního výběru), čistý trestní rejstřík, věk min. 17 let, komunikativnost, zaměřenost na cíl a samostatnost. Nabízíme: fixní plat (výplata každý týden), práci v příjemném kolektivu, možnost seberozvoje, refence do CV, možnost dlouhodobé spolupráce. Zájemce prosíme o zaslání životopisu na email.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jana Kafková
lokalita Lokalita: Olomoucký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist