Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 7042 08.06.2013 11:14
Zpět na seznam inzerátů

zpracovatel studijních, vysokoškolskích podkladů

Cena: 10 000,-

Hledáme vysokoškolsky vzdělané odborníky pro psaní podkladů k vysokoškolským a středoškolským pracím nejrůznějšího druhu. Především pro tyto oblasti: právo, ekonomie, sociální práce, pedagoga, management, zdravotnictví, politologie, filosofie, mezinárodní vztahy, cestovní ruch a pod. Povinnost potencionálních zpracovatelů - poslat životopis a naskenovaný nebo vyfocený diplom (buď mobilem nebo prostřednictvím webkamery, avšak obě verze musí být čitelné, jinak odmítneme kooperaci) na kooperace@podkladyprovysokeskoly.cz Dále je třeba poslat 2 ukázky, jednu v harwardskom stylu a druhou na principu poznámky pod čarou. Jedna z nich musí být vaše závěrečná práce, t. j. bakalářské nebo diplomová práce, případně rigorózní práce a druhá práce může být s menším rozsahem (referát, seminární, zápočtový práce atd.), ale musí mít min. 6 stran.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavol Borkas
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist