Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 566 24.02.2011 13:56
Zpět na seznam inzerátů

ZNÁTE FIRMU, KTERÁ VYPLÁCÍ PROVIZE 10,20,30

Cena: 10 000,-

i více tisíc? Umíte si představit, že za 2 nebo 3 roky budete své dítě budit v 5 hodin ráno, abyste stihla autobus do práce? Já už dnes vím, že můj syn takhle brzy vstávat nebude. A taky vím, že je jednoduché zajistit si měsíčně několik tisícovek navíc. Chce to jen trochu chtít..


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Hana Kudrnová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: kudrnova.hanka@email.cz
telefon Telefon: 603 162 779
TOPlist