Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 2742 25.01.2012 20:35
Zpět na seznam inzerátů

Wazzub - Internetový prohlížeč,který platí vám

Cena: -----

NOVÝ WEBOVÝ PROHLÍŽEČ NABÍZÍ PROVIZE. REGISTRACE ZDARMA. ŽÁDNÉ NÁKUPY, ŽÁDNÉ POZDĚJŠÍ AKTIVITY Je to fakt: firmy jako Google nebo Facebook vydělávají miliardy $ $ $ za čtvrtletí jen proto, že my, uživatelé internetu využíváme jejich služeb. Facebook v hodnotě více než 50 miliard $ $ $ jen proto, že má velký počet registrovaných uživatelů. Je čas pochopit, že uživatelé rozhodují, kdo vydělává velké peníze. WAZZUB je první skutečně globální komunita, která nás"uživatele" platí , jen používat naši domovskou stránku. Neváhejte se s ostatními o tuto šanci podělit, získat co nejvíce dalších partnerů a tím získat pravidelně reziduální příjem. Podělte se o to minimálně s 5 přáteli, oni udělají to stejné až do páté linie a máte zaručen měsíční výdělek 4000 dolarů. Stojí to za to? Nebo používejte dále svůj prohlížeč zadarmo! Je to na vás. PS: Odměňování jsou jen ti, kteří se zaregistrují do 8.4. 2012 REGISTRAČNÍ ODKAZ http://signup.wazzub.info/?lrRef=208e2


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Radim Barták
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist