Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 5230 09.11.2012 14:05
Zpět na seznam inzerátů

Vydělejte si třeba na vánoční dárky

Cena: 1,-

Tento přivýdělek nabízím jen vážným zájemcům!!! Každý ví, že v dnešní době je každá korunka dobrá a tak bych Vám chtěla nabídnout tuto práci. Já sama jsem nyní na MD a touto cestou si přivydělávám. Naslibuji žádné horentní sumy, rychlé zbohatnutí a peníze za nic, ale nabízím příležitost přivydělat si prostřednictvím alternativní medicíny. U téhle práce je důležitá disciplína a vytrvalost. Ten, kdo tyto vlastnosti má, dojde i k vytoužené odměně - kariérní růst a hodně zajímavé finanční ohodnocení. Záleží jen na Vás! V počátku se jedná vždy o přivýdělek, ale postupem času se tato práce může stát hlavním příjmem!!! Někteří to zvládli za půl roku, jiní za rok a co ty? Vůbec nevadí, že v této oblasti nemáte zkušenosti, vše Vás zdarma naučíme!!! Ing.Soňa Davidová, nezávislý poradce OKG 03-009540


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Soňa Davidová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: sonadavidova@email.cz
Další inzeráty od uživatele Soňa Davidová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist