Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 1144 12.04.2013 10:15
Zpět na seznam inzerátů

Váš čas štědře zaplatíme

Cena: -----

Pracujte ve svém volném čase. Sami si určete jak často, zda přes net nebo osobně, se budete práci věnovat. Jednoduchá zprostředkovatelská a propagační činnost v oboru zdravotní prevence. Peníze na ruku nebo na účet ihned. Od 2 000 týdně. Zaškolíme Vás. Vhodné při zaměstnání, MD nebo důchodu. Nabízíme smlouvu, flexibilní pracovní dobu, týmovou spolupráci a dobré mezilidské vztahy. Požadujeme SŠ vzdělání, dobré vyjadřovací schopnosti a příjemné vystupování, počítačovou gramotnost na běžné uživatelské úrovni, min. 10 hodin týdně času na práci.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: M. Toufar
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: opraci.info@gmail.com
telefon Telefon: telefon není veřejný
Další inzeráty od uživatele M. Toufar
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist