Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 11731 10.04.2014 13:25
Zpět na seznam inzerátů

USPĚT MŮŽETE I VY..

Cena: -----

Nezáleží na vzdělání ani na zkušenostech. Nezáleží ani na místě bydliště. Jediné, co je k tomuto přivýdělku nutné, je OCHOTA, VYTRVALOST, CÍLEVĚDOMOST - pokud vlastníte tyto podmínky, já Vás vše ráda naučím - samozřejmě ZDARMA. Pomohu Vám také v začátcích a kdykoliv se na mne budete moci obrátit. Pokud máte vlastní PC, připojení k internetu, ovládáte uživatelskou znalost práce na PC a pár hodin denně na to, abyste se tomuto přivýdělku mohla věnovat, pak je nejvyšší čas začít. Písněte si o podrobnosti, vše vysvětlím. Pěkný den :o) Hovorková V., 03-013071


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Vlaďka Hovorková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: hovorkova.vl@seznam.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
Další inzeráty od uživatele Vlaďka Hovorková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist