Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 10978 27.03.2014 17:01
Zpět na seznam inzerátů

UDĚLEJTE SI KÁVU A PRACUJTE JEN KDYŽ MÁTE ČAS..

Cena: -----

Hledáte práci, která Vás bude bavit, bude Vaším koníčkem a přitom budete pánem svého času? Já jsem na MD – pracuji v klidu domova a pracuji pouze pokud mám čas a chuť pracovat.. Práce je vhodná pro studenty VŠ, důchodce, pracující lidi, maminky... prostě pro všechny, kteří chtějí pracovat. Podmínkou spolupráce je věk 18 let. K ničemu se nezavazujete, neplatíte žádné vstupní poplatky. Nezávazně si napište o více informací na email hovorkova.vl@seznam.cz V. Hovorková, reg. č. 03-013071


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Vlaďka Hovorková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: hovorkova.vl@seznam.cz
telefon Telefon: 607984046
Další inzeráty od uživatele Vlaďka Hovorková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist