Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 4754 19.07.2012 19:44
Zpět na seznam inzerátů

SMS KONTO

Cena: 3,-

SMS Konto je společnost, která Vám za běžné výdaje zaplatí z každého nákupu u našich partnerských obchodu Vám dá určité procento zpětných náhrad (cashback), ale tím to zdaleka nekončí! Společnost Vám dá procenta i ze zpětných náhrad lidí, které jste do systému přizvali a ne jen to. Dokonce dostanete zpětné náhrady i z lidí, co přivedli Vaši lidé. Jednoduše řečeno, můžete si vytvořit vlastní nákupní tým. A pointa? Když máte v týmu třeba 4000 lidí a každý čtvrtý denně nakoupí a máte z něho cashback 1Kč. Máte v průměru 1000 Kč denně. KOLIK TO UDĚLÁ ZA MĚSÍC VÁM SNAD NEMUSÍM POVÍDAT. Registrace je jen za jednu obyčejnou SMS (cena dle Vašeho operátora). 1. Napište SMS ve tvaru KONTO 391251634 a odeslat na tel. číslo 774218114.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Radek Labancz
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist