Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 6897 11.06.2013 14:12
Zpět na seznam inzerátů

Seriózní přivýdělek

Cena: -----

Nabízím Vám přivýdělek s absolutní novinkou, s tibetskou kosmetikou TianDe - kosmetika a potravinové doplňky obsahující pouze přírodní složky, originální tibetské, čínské a altajské receptury! Velmi kvalitní výrobky za příznivé ceny. Produkcí TianDe je kolekce exkluzivních kosmetických prostředků a výrobků pro zdraví, které byly vyvinuty na základě starodávných receptur orientální medicíny a nejnovějších vědeckých poznatků. Díky vysokému procentuálnímu obsahu přírodních složek se produkce TianDe liší vysokou účinností a jemným působením na organismus. Výsledek použití těchto prostředků je srovnatelný s terapeutickou léčbou. REGISTRACE ZDARMA! ŽÁDNÉ POVINNÉ ODBĚRY, lze i bez ŽL Registrací získáte: - možnost nakupovat pro sebe se slevou 35% - přivýdělek katalogovým prodejem - zisk 35% - můžete si budovat svůj tým prodejců a tím získáte vedlejší nebo hlavní příjem (k tomu potřebujete jen počítač a internet a hodinu času denně) - ZAJISTĚTE SI SVOJI RENTU Nemáte co ZTRATIT, můžete jen ZÍSKAT. Napište si o bližší info, moc ráda se Vám budu věnovat.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Petra Dvořáková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
Další inzeráty od uživatele Petra Dvořáková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist