Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 13076 28.06.2014 11:49
Zpět na seznam inzerátů

Psaní PR článků

Cena: 50,-

Hledám schopného člověka, který si chce něco málo přivydělat. Jedná se o psaní PR článků na zadané téma o kosmetice. Ideální apolupraconík/spolupracovnice by měla mít alespoň trochu spisovatelského ducha, aby články byly čtivé. Rozsah bude vždy kolem 1x A4. Měla by být schopná napsat cca 10 článků měsíčně, nejméně ale 5. Ohodnocení dohodou dle kvality. V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte. Díky.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Monika Pet
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: sheenais@seznam.cz
TOPlist