Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 5223 17.11.2012 14:26
Zpět na seznam inzerátů

Přivýdělek - S NÁMI TO ZVLÁDNEŠ

Cena: 1,-

Jsem na mateřské a sháněla jsem nějaký přivýdělek, který by umožňoval časovou flexibilitu, kde by děti nebyly překážkou, kde bych nebyla jak výrobní stroj a nemusela honit termíny a množství. Na internetu jsem našla nabídku společnosti OKG, která se zabývá řešením zdravotního stavu a jeho prevencí. Po prostudování jejich stránek, jsem se rozhodla s touto firmou spolupracovat. Po zúčastnění se webináře a vyzkoušení produktů jsem se jen utvrdila ve svém přesvědčení, že jsem udělala 100 % správně. PŘIVYDĚLÁM SI a POMOHU lidem zlepšit jejich ZDRAVÍ. Mi se upravilo zažívání, zhubla jsem 8 kg, neteři se ztratil ekzém a maminka již nemá problém s klouby. Pracuji na principu doporučování, nikomu nic nenutím, jen lidi informuji, co nám pomohlo a jak mohou naše produkty pomoci jim s jejich zdravotními problémy. CHCEŠ BÝT I TY UŽITEČNÁ? CHCEŠ DÁT DO TÉTO PRÁCE I SRDÍČKO? Ing.Soňa Davidová, nezávislý poradce OKG 03-009540


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Soňa Davidová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: sonadavidova@email.cz
Další inzeráty od uživatele Soňa Davidová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist