Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 10842 18.02.2014 17:47
Zpět na seznam inzerátů

Příjemný přivýdělek-práce doma

Cena: 6 000,-

Chcete si i Vy přivydělat? Trávíte čas na internetu? Máte základní znalosti práce na PC? Máte čas a chuť denně 2 hodiny inzerovat na internetu? Chcete znát podrobnosti? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ANO, jste právě Vy tím správným uchazečem. Nejedná se o podvod, žádné plnění obálek, žádné poplatky. Registrace a dokumentace k práci zcela zdarma, žádné cestování na školení, nikomu nevoláte. Neslibuji bohatství, pouze seriózní a realistické možnosti. Neváhejte a pište o podrobnosti.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lenka Linková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: lenkanajk@seznam.cz
TOPlist