Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 4855 09.11.2012 14:06
Zpět na seznam inzerátů

Přidej se k nám....

Cena: 1,-

Hledáme učenlivé lidičky, poradce v oblasti zdravotní prevence, kteří se nebojí vylepšit si svůj život, kteří se chtějí něco nového dozvědět, kteří se nebojí něco pro práci udělat a nečekají, že peníze dostanou jen tak. Máte věk nad 18 let? Tak splňujete všechny podmínky! Nabízíme Vám zázemí silné české firmy, která působí na trhu již 11 let a dosahuje výborných výsledků na poli zdravotní prevence. Vše podloženo smlouvou. Proč spolupracovat právě s námi? …časová nezávislost, týmová práce, smlouva Vás k ničemu nezavazuje, vše Vás naučíme, kariérní růst, nemusíte plnit žádné limity, společenský prospěch a mnoho dalšího… Mě osobně na téhle práci vyhovuje, že ji mohu vykonávat KDY chci a KDE chci. A pokud se mi zrovna nechce? Dám si klidně kafe a nic se neděje :-)))…Vše záleží jen a jen na mě. CHCETE změnu? CHCETE nějakou tu korunku navíc? CHCETE se dozvědět nové věci? CHCETE pro to něco udělat? Ráda vám pomohu ke spokojenosti!


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Soňa Davidová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: sonadavidova@email.cz
Další inzeráty od uživatele Soňa Davidová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist