Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 12546 16.09.2014 19:59
Zpět na seznam inzerátů

Pracuji i s DĚTMI

Cena: 1,-

Za nějakou dobu mi končí MD, nevím jestli se dá říci dovolená, ale všechny maminky určitě vědí, jak to myslím. Nevěděla jsem, kde dostanu vůbec práci s 2 dětmi. S dětmi je to náročné a někdy nemá člověk čas ani sám na sebe. Přesně vím jaké to je, a k tomu by potřebovat něco vydělat, je hrozné nic nemít, nedopřát dětem co by jste jim chtěli dát. Byla jsem ve stejné situaci, s přítelem jsme se dostali do velkých problémů, tak jsem si začala hledat nějaký přivýdělek nebo brigádu. Vzápětí jsme zjistila, že nemám kam dát malého syna abych mohla někam dojíždět a něco vydělat a pomoci našemu rozpočtu. Práce na doma nebyla podle mých představ, všude chtěli neuvěřitelné poplatky nebo odesílání obálek na vlastní náklady a podobné věci, to všichni asi známe. Nakonec, když jsem si myslela, že nemám šanci něco málo vydělat, narazila jsem na inzerát, který nabízel práci pro českou firmu s možností práce z domova, bez dojíždění a ztráty času, na smlouvu a bez vysokých investic. Váhala jsem, abych si zase nedávala naději a pak nebyla zklamaná. A co se nestalo. Obor, kterém pracuje společnost mě hodně zaujala, hlavně kvůli dětem, když byli nemocní a dostali léky vždy jsem v lékárně nechala takovou sumu, že bych za ní měla jídlo na více jak týden. Společnost se zabývá zdravotní prevencí a řešení zdravotních problémů, produkty jsou bez chemických přísad a stabilizátorů, to člověk jen tak nevidí. Tak jsem začala spolupracovat a teď, jsme zdraví, peníze v lékárně nevyhazuji, a ještě si vydělám. Samozřejmě nemohu říci, že bez vytrvalosti a práce by to nešlo. Nejde o společnost, která nabízí deseti tisícové výdělky bez práce. Musím pracovat stejně jak každý jiný, jen pracuji jak chci, kdy chci a jak dlouho chci. CHCETE TAKÉ ZMĚNIT SVOJI FINANČNÍ SITUACI. NEVÁHEJTE mě kontaktovat, ráda Vám s tím pomohu. Matoušková 03-010778


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Hana Matoušková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: matouskova4@gmail.com
Další inzeráty od uživatele Hana Matoušková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist