Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 7068 05.03.2014 10:08
Zpět na seznam inzerátů

Pracovní příležitost

Cena: 1,-

Hledám spolupracovníky k zajištění komunikace s potencionálními zákazníky osobně, po telefonu a e-mailem, propagace přes internet – inzerce apod., roznášení letáčků, vyplňování anket a s tím spojená administrativní agenda Nabízíme: zázemí prosperující české firmy podložené smlouvou, volnou pracovní dobu, možnost práce v místě Vašeho bydliště i přes internet, školení zdarma, týmová spolupráce, zaškolení zdrama, osobní rozvoj, firemní benefity Požadujeme: věk min. 20 let, komunikační schopnosti, chuť učit se novým věcem, aktivní a pozitivní jednání, práce na PC a s internetem výhodou, skype. Práce je vhodná i jako přivýdělek pro maminky na MD, aktivní důchodce, vysokoškoláky


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Michaela Dvořáčková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: cistasilaprirody@email.cz
Další inzeráty od uživatele Michaela Dvořáčková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist