Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 11487 24.03.2014 19:34
Zpět na seznam inzerátů

Práce z domova - 120kč/hod.

Cena: 120,-

Sháním komunikativního muže (20-27let) na nenáročnou brigádu, která bude probíhat dne 31.3 do cca 4.4.2014 a to od 9:30 - do 11:00, nebo od 13:30 do 15:00. Jedná se o pozici asistenta z domova. Plat je 120Kč/hod. Jedná se o práci z domova. Požadavky: občan ČR komunikativnost (bez vady řeči) AJ jazyk (slovem) vlastní telefon (nejlépe s neomezeným tarifem, volání na vlastní náklady)


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lukáš Mayer
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: agentura.mayer@seznam.cz
TOPlist