Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 5609 20.01.2013 19:36
Zpět na seznam inzerátů

Práce na PC a internetu

Cena: -----

Nabízíme práci v oblasti internetového podnikání. Jedná se o práci vedenou z domova za pomocí PC a internetu. Náplní práce je správa e-shopu, tedy psaní textů a vše co je na e-shopu třeba. Poskytneme Vám e-shop naplněný produkty vybraného výrobce. Vyžadujeme vlastní PC a připojení k internetu, alespoň základní počítačovou gramotnost. Chuť a vůli pracovat z domova. Vše je podloženo smlouvou.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Hana Farová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: obchody.levne@seznam.cz
telefon Telefon: 734428448
TOPlist