Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 3343 06.03.2012 15:55
Zpět na seznam inzerátů

Práce i pro vytížené.

Cena: -----

Hledáte jistou práci ? Tu najdete všude. Práci ano, ale s vyplacením Vašich peněz už to tak jisté není - co ? Já nabízím i pro časově vytížené lidi práci od počítače, kterou budete zvládat a jistotu vyplacení peněz - osobně ověřeno! Jestli se přidáte nebo ne - ani moc nevadí - protože já už tu jsem. Co uděláte Vy ?


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Mirek Řezanina
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: 14mirek14@gmail.com
TOPlist