Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 2183 08.12.2011 22:50
Zpět na seznam inzerátů

Práce doma na smlouvu.

Cena: 50,-

Jste na mateřské, přišli jste o práci, nevycházíte s penězi nebo si chcete jen vylepšit rodinný rozpočet? Chcete si přivydělat a vylepšit vaši fin. situaci? Snad si vyberete ! - kompletace náramků a náušnic - zhotovování vánočních ozdob - výroba dárkových krabiček - kompletace velikonočních ozdob - kompletace elektrokomponentů a mnoho dalších zajímavých pracovních možností . Měs. výdělek 5000 - 7000 Kč- podle vaší aktivity. Veškeré druhy těchto domácích prací jsou na smlouvu. V případě vašeho zájmu si pište o informace. Platí pro celou ČR.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Carda
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: PaGeofr@seznam.cz
TOPlist