Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 4711 12.07.2012 22:11
Zpět na seznam inzerátů

Pohodový přivýdělek!

Cena: -----

Krásný dobrý den všem! Touto cestou nabízím práci na HPP nebo jako i přivýdělek pro všechny, co mají zájem si vydělat nějakou tu korunku navíc. Nejsem prodejní typ, který by chodil od domu k domu a někomu něco vnucoval! Kdepak! Práce je vykonávána prostřednictvím PC a internetu. Je statisticky dokázáno, že lidičky, kteří pracují hlavou vydělávají mnohem více než ti, kteří pracují rukama. Nabízím Vám pouze možnost lepšího bytí!! Vše podloženo smlouvou! Jedinou podmínkou je dosaženi plnoletosti.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lenka Hiklová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: hiklovalenka@gmail.com
TOPlist