Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 5808 14.02.2013 16:19
Zpět na seznam inzerátů

Plnění obálek

Cena: 20,-

Práce na doma, plnění obálek, info za nadepsanou a ofrankovanou obálku (10 Kč - známka) na tuto adresu : Martina Machníková, Libomyšl 75, 267 23 Lochovice. Já pracuju jenom 2-3 hodiny denně. A za jednu vyplněnou obálku dostanete 20 Kč. Tak když vyplníte 1000 obálek tk máte 20 000Kč.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Martina Machníková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: ppuuddll@seznam.cz
telefon Telefon: 721209917
TOPlist