Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Ústecký kraj Inzerát: 9003 28.10.2013 11:03
Zpět na seznam inzerátů

Nabízím administrativní a manuální výpomoc

Cena: 1,-

Jsem maminka na MD a nabízím administrativní či manuální výpomoc. Jsem profesí zapisovatelka u soudu s 11 letou praxí, orientuji se především na přepisy a diktáty. Bezchybnost a rychlost zaručuji. Nabízím přepisy, opisy, kompletování obálek aj. Vhodné pro AK či notáře, ale i pro jiné fyzické či právnické osoby. Po dohodě možno dojet v okolí CV a MO do AK na diktát či zasílat v elektronické formě. Mohu i kompletovat obálky či vyhotovovat jiné administrativní dopisy a úkony. Možno dlouhodobá spolupráce i jednotlivý úkon. Cena dohodou.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Eva Jánošová
lokalita Lokalita: Ústecký kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: ves.eva@centrum.cz
telefon Telefon: 733346657
TOPlist