Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 1871 28.10.2011 13:48
Zpět na seznam inzerátů

Mnoho přivýdělků co zvládne opravdu každý

Cena: 1,-

Zdravím vás všechny co víte , že i malá částka v dnešní době stojí za zvážení a o vaši spolupráci .Nabízím malý přivýdělek bud v korunách, odměnách či bodech z nich je možné vše proměnit na korunky co můžete mít měsíčně na účtu ,stačím občas odpovídat na dotazníky, výzkumy a ankety či občas i někoho doporučit ,potom je další možnost pomocí spolupráce bez vstupních poplatků pro firmu za pěkné provize +30% slevy na zboží ,práce se hodí hlavně pro maminky na md,studenty i důchodce není to nic těžkého jen je potřeba chut,radost a váš úsměv při práci a vyplňování anket ,ohodnocení od 20kč -80kč dle délky a náročnosti dotazníků ,mám opravdu spoustu nabídek ze kterých i korunky vám udělají určitě radost ,celá ČR+SR info na mail -dedkovajana@email.cz


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jana Dědková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: privydelek.pro.vas@gmail.com
telefon Telefon: telefon není veřejný
Další inzeráty od uživatele Jana Dědková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist