Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 7062 07.11.2013 10:37
Zpět na seznam inzerátů

Mluvíte POLSKY? Pak hledáme právě vás!

Cena: 10 000,-

Umíte Polsky? Máte v Polsku známe, příbuzné? Tak hledáme právě VÁS! Vstupujeme na polský trh a hledáme nové spolupracovníky! Nabízíme nenáročnou práci s využitím PC pro českou společnost působící v oblasti zdraví a prevence ( ne Herbalife ) Práce podložená smlouvou. Nabízíme: - vstupní zaškolení - volnou pracovní dobu - možnost kariérního růstu - přátelský kolektiv - účast na firemních akcích - práce vhodná jako přivýdělek, VPP po zaběhnutí i na HPP - pro všechny věkové kategorie - firemní benefity Požadujeme: - základní znalost PC, přístup k internetu, skype - komunikativnost, příjemné vystupování - kladný vztah ke zdravému životnímu stylu - chuť učit se novým švem - min. věk 18 let Vhodné i pro aktivní důchodce, maminky na MD Pouze vážní zájemci!


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Michaela Dvořáčková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: cistasilaprirody@email.cz
Další inzeráty od uživatele Michaela Dvořáčková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist