Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 6409 08.06.2013 08:05
Zpět na seznam inzerátů

Mluvíte POLSKY?

Cena: -----

Máte v POLSKU příbuzné? HLEDÁM lidi, jako jste VY ! Nabízím Vám spolupráci s českou společností OKG v oboru PREVENCE a ZDRAVÍ- podloženo smlouvou. OTEVŘELO SE POLSKO- BUĎTE PŘITOM! Pracujeme z domu přes internet, VOLNÁ PRACOVNÍ DOBA, od začátku sleva 40-50%. Přátelský kolektiv, pomoc v začátcích a školení na internetu ZDARMA. Potřebujete- přístup k internetu, příjemné vystupování, komunikativnost, aktivita, kladný vztah k bylinkám a přírodním produktům a hlavně chuť se učit nové věci. Minimální věk 18 let. Jazyk čeština/ polština. JEN PRO VÁŽNÉ ZÁJEMCE. M.Blašková nezáv.poradce OKG Reg.číslo 03-006267


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Marcela Blašková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: jarka6267@seznam.cz
skype Skype: jarka6267
www WWW: www.okg-fit.cz/marcelab
Další inzeráty od uživatele Marcela Blašková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist