Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 2104 30.11.2011 23:01
Zpět na seznam inzerátů

lidský život je příliš krátký na to, aby

Cena: 200,-

se prodával za cenu 100 Kč/hod pokud hledáte práci, která se dá dělat z domova a přemýšlíte o tom, jak zároveň změnit svůj život, pokud hledáte příležitost, jak vyniknout a jste ochotní se z počátku učit, pak jste našli, co jste hledali! My tímto hledáme spolupracovníky do české firmy se zázemím. Vše vysvětlíme a zaučíme Vás v zavedeném systému. Vhodné zpočátku jako přivýdělek k MD a nebo i třeba k důchodu. Připojení k internetu nutností. Napište si o podrobnější informace.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Petr Veselý
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: medword1@gmail.com
TOPlist