Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 6256 27.03.2013 10:34
Zpět na seznam inzerátů

Lákavá práca na doma z PC, bez poplatkov

Cena: 500,-

Dobrý deň! Ponúkam pracovnú pozíciu – PERSONALISTU. Ide o jednoduchú prácu, ktorú vykonávate z pohodlia domova, pretože prebieha z PC, cez e-mail. Sami si volíte dĺžku svojho pracovného času, a aj svojich pracovných dní. Zarábate hneď od začiatku, a neplatíte žiadne vstupné poplatky. Náplňou je akvizícia nových pracovníkov, nepotrebujte ŽL . Nie je to pyramída, nie je to MLM. Je to istá forma privyrobenia si peňazí navyše, min. vek 15+, viac na marikadz33@gmail.com


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Mária Džavoronková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist