Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 7070 05.03.2014 10:07
Zpět na seznam inzerátů

Konzultant

Cena: 1,-

Přijmu do svého týmu seriózní lidi nad 25 let z celé ČR. Popis pozice: Zajištění komunikace s klienty - osobně, telefonicky nebo přes internet. Propagace přes internet – inzerce apod., roznášení letáčků a s tím spojená administrativní agenda Požadujeme: Věk min. 25 let, příjemné vystupování, spolehlivost, časová náročnost min. 10 hodin týdně, znalost práce na PC a s internetem, skype. Komunikativnost, příjemné vystupování, chuť učit se novým věcem a kladný vztah ke zdravému životnímu stylu Nabízíme: Zázemí prosperující české firmy, zajímavý příjem, flexibilní pracovní doba, možnost práce v místě Vašeho bydliště i přes internet, motivující systém bonusů, možnost profesního i finančního růstu, přátelský kolektiv, účast na firemních akcích, firemní benefity.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Michaela Dvořáčková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: cistasilaprirody@email.cz
Další inzeráty od uživatele Michaela Dvořáčková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist