Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 451 07.02.2011 09:01
Zpět na seznam inzerátů

Konečně pořádná práce z domova:)

Cena: 1 000 000,-

Nabízím Vám zázemí stabilní společnosti,svobodu,být sám sobě šéfem.Nepožaduji žádné vstupní poplatky,ani sankce za ukončení činnosti.Vše podloženo smlouvou.Požaduji chuť do práce,pár hodin času týdně,připojení k internetu,komunikativnost...Jestli to splňujete,pište si o podrobnosti.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Šárka Blahníková
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: blakras@seznam.cz
TOPlist