Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Poptávka Komerční celá ČR Inzerát: 6364 08.04.2013 09:56
Zpět na seznam inzerátů

Komunikace se zákazníky

Cena: 2 000,-

Hledám brigádníky pro internetovou i osobní propagaci firemních výrobků. Nabízíme zaškolení zdarma a pracovní dobu dle vašich časových možností. Náplň práce: telefonická, internetová nebo osobní komunikace se zákazníky, zprostředkování zákaznických slevových karet, informování potenciálních klientů o firemních produktech. Požadujeme: ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP, plnoletost, SŠ vzdělání, vstřícné vystupování, dobré komunikativní schopnosti a znalost práce s počítačem na běžné uživatelské úrovni. ZNALOST POLSKÉHO JAZYKA VELKOU VÝHODOU !!! Přivydělejte si za práci s námi od 2000,- Kč týdně. V odpovědi prosím uvádějte kontaktní e-mail a telefon.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Michal Munduch
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: michal.munduch@strabag.com
telefon Telefon: 602195891
TOPlist