Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 5710 08.03.2013 20:57
Zpět na seznam inzerátů

Katalogový prodej

Cena: 1,-

Nesháníte žádné klikačky, provize za shánění sháněčů či "revoluční" přivýdělky? Nabízím jako formu přivýdělku katalogový prodej. PLUSY: - je to jednoduché a transparentní, prodáte, máte provizi, tečka - na výběr z více firem - neomezené možnosti v dnešní době internetu - i pro méně komunikativnější (lze prodávat pouze přes internet a pokud máte někoho, kdo Vám udělá e-shop, máte zčásti vyhráno) - sami si řídíte svou pracovní dobu Přikládám ukázky výrobků, které prodávám.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lenka Bradnová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: Bradnova.Lenka@seznam.cz
telefon Telefon: 731569098
TOPlist