Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 5734 08.02.2013 20:17
Zpět na seznam inzerátů

Jak se prostřednictvím Stiforp vydělává?

Cena: -----

Jak se můžete zapojit? PŘEDBĚŽNÁ REGISTRACE Během 10 dní si můžete svůj účet ve verzi zdarma, tzv. PRE-ENROLL prohlédnout a zvážit zda-li se jedná o příležitost pro Vás. Získáte možnost nahlédnout do virtuální kanceláře a před registrací si rezervujete své místo v provozním řetězci. Vy se zatím můžete na vše podívat, zjistit více informací, zeptat se na vše, co Vás zajímá. Pokud se rozhodnete, že nevyužijete této šance, pak bude Vaše pozice po 10 dnech zrušena a Vaše místo se uvolní pro jiného partnera. Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat zdarma a nezávisle přes tento link: http://prunner.STIFORPCZ.com/?SOURCE=PPCZ a dále postupovat podle informací napsaných níže pod nadpisem Registrace. Před registrace slouží k tomu, abyste se mohli v tomto systému lépe zorientovat a také sledovat, jak rychle se registrují další lidé na celém světě pod Vás. 10 dní si můžete vyzkoušet zdarma tento program. Do 10 dní od nezávazné registrace zdarma si můžete aktivovat členství ve Stiforp koupí produktu. Pokud se rozhodnete, že chcete využívat produktů a služeb Stiforp a zároveň na této příležitosti vydělávat, pak si aktivujete jednu s verzí partnerského členství, měsíční či roční a zaplatíte vstupní poplatek + první měsíční, nebo první roční poplatek za používání služeb. Platby jsou prováděny platební bankovní kartou je jedno zda-li měsíční nebo roční. Upozorňujeme, že kartu musíte mít nastavenou pro placení na internetu. Což většina karet od Visa až po Maestro má automaticky nastaveno bankou, ale jsou ještě takové, kde limit a možnost platit na internetu není. V takovém případě musíte zavolat nebo se stavit do Vaší banky a nastavit si platby na internetu, což většinou nestojí nic, nebo jen symbolicky poplatek. http://prunner.STIFORPCZ.com/?SOURCE=PPCZ http://prunner.STIFORPSK.com/?SOURCE=PPSK


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Prunner
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: prunner.pavel@o2active.cz
TOPlist