Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Středočeský kraj Inzerát: 6394 13.05.2013 08:38
Zpět na seznam inzerátů

Hledáte přivýdělek a umíte POLSKY?

Cena: -----

Hledám 2-3 lidi, kteří umějí polsky nebo mají známé či příbuzné v Polsku. Je to pro Vás obrovská výhoda! Právě jsme otevřeli trh v Polsku a Vy můžete být u toho a vydělat si zajímavé penízky. :o) Jste rádi svým vlastním pánem? Ráda pracujete na PC z pohodlí Vašeho domova? Přidejte se a můžete se do budoucna krásně finančně zabezpečit. Petra Slámová (03-003322)


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Petra Slámová
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: Středočeský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: petrapos@post.cz
www WWW: www.okg-fit.cz/dobrezdravi
Další inzeráty od uživatele Petra Slámová
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist