Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 1614 25.09.2011 22:24
Zpět na seznam inzerátů

Hledáte práci ? Zkuste pracovat z pohodlí domova .

Cena: 60,-

Jste na mateřské , bez práce nebo si chcete jenom přivydělat ? Zkuste pracovat z domova ! Nabízím vám katalog domácích prací, jak manuálních tak i přes internet . Jedná se o domácí práce, které zvládne naprosto každý - kompletace náramků z korálků, výroba balíčků se známkami,kompletace obrázků, výrobu pohyblivých hraček a mnoho dalších včetně podrobného návodu na zhotovení. Katalog domácích prací vám v případě vašeho zájmu zašlu za 60 Kč včetně poštovného. Možný výdělek 6 000 - 9 000 Kč, všechny druhy prací jsou podloženy pracovní smlouvou . Platí pro celou ČR.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Carda
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: PaGeofr@seznam.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist