Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Poptávka Komerční celá ČR Inzerát: 4984 21.02.2013 09:27
Zpět na seznam inzerátů

Hledáme respondenty k výzkumu

Cena: 1,-

Hledáme k spolupráci zájemce z Jihomoravského kraje z města Brna z důvodu posílení kvót v Jihomoravském kraji - město Brno Stanovené kvóty: - muži a ženy bydlící v Brně ve věku 18-65 let Děkujeme za pomoc při náboru nových on-line respondentů info na mail v současné době hledáme respondenty, kteří bydlí v městě Brně. Kraj Jihomoravský kdo v Brně bydlí a byl by ochoten zúčastnit se výzkumu, prosím, uvedte i svůj kontakt (jméno, e-mailovou adresu, telefonní číslo). Na základě vámi zaslaných ůdajů vám pak firma zašle přihlašovací ůdaje kde můžete dotazník vyplnit.Více informací na mail


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jana Dědková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: dedkovajana@email.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
Další inzeráty od uživatele Jana Dědková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist