Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Jihomoravský kraj Inzerát: 13808 16.08.2014 01:50
Zpět na seznam inzerátů

Hledám šikovnou paní/slečnu pro úklid domácnosti 2+kk

Cena: 90,-

POPIS: Z počátku by se jednalo o úklid v režimu: 1.týden - pouze úklid domácnosti = cca 1,5hod 2.týden - úklid domácnosti + žehlení = cca 2,5hod 3.týden - pouze úklid domácnosti = cca 1,5hod 4.týden -úklid domácnosti + žehlení = cca 2,5hod a dále opakování. Je možné, že do budoucna by toho mohlo být i více v případě oboustranné spokojenosti a následné domluvy. NABÍZÍME: Odměnu nabízíme: 70Kč fix + 20Kč pohyblivá složka (závislá na kvalitně odvedené práci). Je to především z toho důvodu, že nám záleží na kvalitě úklidu. Z předešlých zkušeností tedy volíme tento způsob odměny. Typ smlouvy: DPP - dohoda o provedení práce. Místo pracoviště: Brno Královo Pole POŽADUJEME: Rádi bychom našli někoho, kdo bude mít zájem o dlouhodobou spolupráci, uklízení ho baví a práci díky tomu odvádí kvalitně. Děkujeme za Váš čas a těšíme se na spolupráci. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte, prosím, na e-mail: Lucy2010@seznam.cz. Hezký den


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Lucie P
lokalita Lokalita: Jihomoravský kraj
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: e-mail nezveřejněn, pro komunikaci s uživatelem použijte tento formulář
TOPlist