Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 6637 03.05.2013 09:58
Zpět na seznam inzerátů

Dotazníkové panely a další možné přivýdělky

Cena: 1,-

Dotazníkové panely a další možné přivýdělky každá kačka dobrá. Dotazníkové panelyl jsou určeny pro všechny občany České republiky některé i pro slováky . Minimální věk nutný pro registraci je 15let některé od -18 let.Jde o registraci, kde se registrují uživatelé internetu, kteří se chtějí účastnit online průzkumů veřejného mínění.Za vyplnění kompletního výzkumu, tj. odpoví na všechny otázky, získává respondent odměnu ve formě oplatek,bodů či korunek (bodů). .Neváhejte a staňte se členeny našich Panelů.Jde o spousta možných přivýdělků pomocí registrací ,odkazů a různých doporučení + věrnostní programy co opravdu vyplácí a poctivě fungují . Nač čekáte každá kačka se dnes hodí i vám i poukázka na nákup se slevou .Zdraví členka Jana Dědková .Zájemci pošlete mail,jméno a příjmení a info vám pošlu mailem


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jana Dědková
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: dedkovajana@email.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
Další inzeráty od uživatele Jana Dědková
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist