Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 1485 04.09.2011 15:45
Zpět na seznam inzerátů

Domácí práce se smlouvou v pohodlí domova.

Cena: 60,-

Jste na mateřské, přišli jste o práci, nevycházíte s penězi nebo si chcete jen vylepšit rodinný rozpočet? Chcete si přivydělat a vylepšit vaši fin. situaci? Snad si vyberete ! - kompletace náramků a náušnic - plnění obálek - výroba dárkových krabiček a ozdob - kompletace velikonočních ozdob - výroba balíčků se známkami a mnoho desítek dalších zajímavých pracovních možností. Bulletin domácích prací vám v případě vašeho zájmu zaš- lu za 60 Kč. Měs. výdělek 6 000 - 9 000 Kč- podle vaší aktivity. Veškeré druhy těchto domácích prací jsou na smlouvu. Platí pro celou ČR.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Carda
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: PaGeofr@seznam.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist