Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 1213 13.07.2011 20:49
Zpět na seznam inzerátů

Domácí práce se smlouvou v pohodlí domova.

Cena: 60,-

Potřebujete brigádu nebo hledáte přivýdělek ? Zkuste pracovat z domova - práce manuální tak i přes internet. Možný měsíční příjem 7 000 - 12 000 Kč -záleží na druhu vámi zvolené práce. V případě vašeho zájmu vám za 60 Kč zašlu bulletin domá- cích prací včetně poštovného - více jak 60 druhů možností. Jedná se například o šití ubrusů , výrobu velikonočních ozdob, kompletace náramků a náušnic, plnění obálek, dár- kových předmětů a desítek dalších druhů. Všechny druhy prací jsou podloženy smlouvou. Dlouhodobě perspektivní činnost. Platí pro celou ČR.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Carda
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: PaGeofr@seznam.cz
telefon Telefon: 733702071
TOPlist