Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 1347 07.08.2011 19:55
Zpět na seznam inzerátů

Domácí práce podložené smlouvou .

Cena: 60,-

Potřebujete peníze? Chcete přitom žít život podle vlastních představ s vlastní pracovní dobou ? Zkuste pracovat z domova,práce manuální i přes internet. Máte-li o toto vše zájem, pak vám nabízím katalog domácích prací, více jak 60 druhů. Všechny práce jsou podloženy pracovní smlouvou, možný výdělek 6 000 - 9 000 Kč. Jedná se např. o kompletace hraček, velik. ozdob,náramků, náušnic, balíčků se známkami, obrázků a mnoho dalších. Jednoduchá práce pro maminky na MD, dospělé i studenty. Bulletin domácích prací vám v případě vašeho zájmu zašlu za 60 Kč. Platí pro celou ČR.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Carda
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: PaGeofr@seznam.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist