Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 1294 25.07.2011 00:44
Zpět na seznam inzerátů

Domácí práce podložené smlouvou .

Cena: 60,-

Jste na mateřské, přišli jste o zaměstnání nebo si chcete pouze vylepšit rodinný rozpočet? Hledáte jistý a snadný přivýdělek ? Zkuste pracovat z domova ! Nabízím vám katalog domácích prací, manuálních tak i přes in- ternet, které zvládne naprosto každý. Jedná se např. o kompletaci kuličkových per a další různé mon- tovací práce , výrobu medvídků , dřevěných předmětů , dekorativ- ních předmětů z kovu, výrobu hraček a mnoho dalších druhů. Katalog vám v případě vašeho zájmu zašlu za 60 Kč včetně poštov- ného. Výdělek 7 000 - 10 000 Kč měsíčně, všechny druhy prací jsou pod- loženy pracovní smlouvou. Platí pro celou ČR.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Carda
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: PaGeofr@seznam.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist