Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 1180 07.07.2011 10:25
Zpět na seznam inzerátů

Domácí práce podložené smlouvou .

Cena: 60,-

Domácí práce manuální i přes internet . Vydělávejte z domova ! Nevycházíte s penězi a chtěli by jste si zvýšit příjem ? Nabízím vám bulletin více jak 60 druhů domácích prací jak manuálních tak i přes internet, které zvládne naprosto každý. Jedná se např.o výrobu vyšívaných obrázků , zvířátek z ko- rálků , velikonočních ozdob, gelových svíček ,náramků , náhrdelníků, máušnic.adesítek daších dru domácích prací vám v případě vašeho zájmu zašlu za 60 Kč včetně poštovného. Možný výdělek 7 000 - 12 000 kč měsíčně , všechny druhy prací jsou podloženy smlouvou. Platí pro celou ČR.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Pavel Carda
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: PaGeofr@seznam.cz
telefon Telefon: 733702071
TOPlist