Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 4696 15.07.2012 09:41
Zpět na seznam inzerátů

Chybí Vám peníze a máte trochu času?

Cena: 1,-

Dlouho jsem hledala přivýdělek a narážela jsem hlavně na podvody. Až jsem konečně našla to pravé, práci, která opravdu funguje. Tak neztrácejte čas a pojďte pracovat s námi. Požadujeme: plnoletost, komunikativnost, znalost práce na PC na běžné uživatelské úrovni a alespoň 10 hodin práce týdně. Nabízíme: zázemí prosperující české firmy, zaškolení online zdarma, možnost profesního růstu a podporu. Přivýdělek od 2000,-Kč týdně vhodný k zaměstnání, k mateřské nebo k důchodu, ale i pro studenty.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jarka Blaškovičová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: jarunka12@centrum.cz
telefon Telefon: telefon není veřejný
TOPlist